Dokonalá podlaha do každé místnosti

Podlahy Quick-Step jsou skutečně univerzální, takže je můžete položit v celém domě.
Díky širokému výběru dekorů a stylů, od klasických po módní, se najde ta pravá podlaha Quick-Step do každé místnosti v domě.

Podlahy do koupelny

Koupelna je místo, kde se můžete uvolnit a odpočívat, ale také místo, kde vaše děti cákají a dovádějí ve vaně. Je to místo, kde ve sprše ulevíte namoženým svalům po náročném cvičení a kde se zkontrolujte v zrcadle, než vyrazíte ven. Do koupelny samozřejmě potřebujete podlahu, která je vodotěsná a snadno se udržuje.

Podlahy do kuchyně

Kuchyně je tepajícím srdcem domova, kde to překypuje aktivitou. Jako ústřední místo vašeho nabitého života si kuchyně zaslouží podlahu, která hravě zvládne zátěž každodenního shonu.

Podlahy do obývacího pokoje

Vyzujte si boty, zabořte se do pohodlné sedačky a... relaxujte, zatímco v domě panuje čilý ruch. Obývací pokoj je místnost, kde je prostor jak pro odpočinek, tak pro různé činnosti. Je tedy nezbytné mít v něm podlahu, která se dokáže vypořádat se všemi aspekty rodinného života.

Podlahy do předsíně

Rychlý pohled trvající tři nebo čtyři sekundy. Za tak krátkou dobu si přicházející hosté vytvoří názor na váš krásný domov. Jinými slovy je vaše předsíň ideálním místem, kde můžete udělat skvělý první dojem.

Podlahy do ložnice

V ložnici se můžete uvelebit, celou noc se oddávat spánku a ráno několikrát posouvat budík. Ložnice je místo, kde nejvíce záleží na pohodlí. Kromě pohodlné postele a měkkého polštáře si v ložnici zasloužíte mít také dokonalou podlahu.

Podlahy do jídelny

Elegantní večeře při svíčkách. Vytříbený večírek pro přátele. Nebo dokonce originální tematická party... Úspěch dokonalé večeře závisí ještě na jedné maličkosti – na podlaze v jídelně.

Podlahy do pracoven

Ve vašem osobním pracovním prostoru v domě trávíte spoustu času. Stojíte o profesionální vzhled, který bude skutečně vybízet: „Vstupte do mé kanceláře.“ Věčné dilema?

Podlahy do dětského pokoje

Chcete vytvořit pro svou ratolest ideální prostor, kde bude spát, pobíhat a hrát si? Útulná postel, veselé obrázky na stěnách, tlumené světlo noční lampičky, měkká deka na hraní na podlaze... Pro vaše děťátko jen to nejlepší. Je na čase vybrat podlahu, která tomu odpovídá.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.