Koupejte se v luxusu s dokonalou koupelnovou podlahou

Koupelna je místo, kde se můžete uvolnit a odpočívat, ale také místo, kde vaše děti cákají a dovádějí ve vaně. Je to místo, kde ve sprše ulevíte namoženým svalům po náročném cvičení a kde se zkontrolujte v zrcadle, než vyrazíte ven. V koupelně pravděpodobně nejvíce záleží na pohodlí.

Pohodlná a odolná podlaha do koupelny

Dokonalého pohodlí dosáhnete s podlahou, která vyzařuje teplo a luxus. Může se zdát, že příjemné atmosféry, kterou navozuje dřevěná podlaha, v koupelně nelze dosáhnout, ale neklesejte na mysli. Díky novému vývoji se váš sen o podlaze, která na 100 % odolá v koupelně a zároveň je pohodlná, stal skutečností.

Proč si zamilujete podlahu Quick-Step v koupelně

   Záruka vodotěsnosti

Je zřejmé, že prvotním kritériem kvality u podlah do koupelen je dokonalá vodotěsnost. S vinylovou podlahou si můžete užívat koupání, aniž byste se museli o svou podlahu obávat. Můžete si v koupelně dopřát i hřejivý dotek laminátu: Díky voděodpudivé ochranné technologii HydroSeal laminátové podlahy Quick-Step SignatureElignaClassicImpressive PatternsImpressive (Ultra) a Majestic hravě proplují i těmi největšími cákanci.

 Podlaha podle libovolného vkusu

Stylový dojem přírodního kamene, teplý dekor dubu nebo ořechu, svěží vzhled nabílených prken. Ať dáváte přednost čemukoli, máme pro vás nádhernou podlahu podle vašeho gusta. A dokonalému dokončení si můžete vybrat buď sladěné podlahové lišty, které doplní dekor vaší oblíbené podlahy, nebo lišty s bílým základním nátěrem připravené k natření vaší vlastní barvou.


 Odolná vůči skvrnám a škrábancům

V koupelně ze sebe smýváte písek a prach po dni stráveném na pláži nebo po náročném horském dobrodružství na kole. Podlaha proto musí zvládnout časté a důkladné čištění. A navíc jistě nechcete, aby písek a špína zanechávaly na podlaze škrábance či skvrny. Díky ochranné technologii proti poškrábání a skvrnám Scratch Guard a Stain Guard si můžete být jisti, že laminátové a vinylové podlahy ustojí vše a během chvilky je budete mít čisté.


 Bezstarostná kvalita po dlouhá léta

Koupelnová podlaha odolná proti opotřebení je volba, ze které se budete těšit celé nadcházející roky, a to díky 20leté záruce na všechny vinylové podlahy Livyn. A pokud se rozhodnete pro řadu ElignaImpressive (Ultra) nebo Majestic, můžete si s jistotou užívat 25 bezstarostných let.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.