Stínící technika

Stínící technika, poskytuje nejen požadované zastínění, ale dokáže ochránit váš majetek před povětrnostními vlivy a ušetřit peníze za energie.

Při stavbě domu se nesmí zapomenout na mnoho věcí. Byla by však škoda celý projekt nedotáhnout do konce kvůli špatnému či nedomyšlenému výběru stínicí techniky a dalších ochranných prvků. Nabízíme vám inspiraci k použití výrobků ISOTRA, které, jak věříme, přetvoří vaše bydlení v oázu klidu a bezpečí dle vašich designových požadavků.

Náš dodavatel, firma ISOTRA, se zabývá vývojem a výrobou kompletní stínící techniky od interiérových žaluzií přes exteriérové žaluzie až po markýzyverandypergoly a mnoho dalšího. Zajímá se nejen o vlastní vývoj, ale také o dopad výrobků na energetickou úspornost a ekologickou nenáročnost při jejich výrobě. Je vnímána jako jeden z technologických lídrů v oblasti žaluzií a rolet nejen v České republice, ale i ve světě.

Naše společnost ABC in, s.r.o. zajišťuje konzultace, návrhy, dodání a montáž.

venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Pokud to okna neumožňují, můžete si stín zajistit také z venkovní strany. Kromě něj však získáte také lepší tepelnou regulaci místnosti, ochranu proti povětrnostním vlivům a neméně důležitou bezpečnostní funkciVenkovní žaluzie si můžete vybrat v mnoha barvách a perfektně tak dotvořit vzhled vašeho domu.

Více

Venkovní rolety

Při výběru rolet nelze myslet pouze na stín, ale také na hluk, prach či nezvané domácí návštěvníky – jak lidské, tak hmyzí. Venkovní rolety všechny tyto elementy dokonale eliminují. Je pouze na vás, jakou si vyberete barvu a materiál, aby dokonale ladily k omítce vašeho domu. Jejich instalace je možná do již zasazených oken nebo rovnou při stavbě.

Více

Rolety Screen

Screen rolety

Známé bezpečnostní pravidlo, pouze s malou úpravou - screen rolety vám totiž umožní vidět a nebýt viděn. Moderní materiály umožní efektivně zakrýt okna tak, aby vy jste v pořádku viděli ven a dovnitř naopak nebylo takřka vidět. Díky moderním materiálům máte zabezpečen nejen stín, ale také designovou funkci a tepelnou kontrolu budovy. Připočtěte si elektrické ovládání stahování a možnost zakrýt až pětimetrová okna, máte dokonalý způsob krytí oken.

Více

markýzy

Markýzy

Ať už potřebujete zastínit verandu svého rodinného domu, letní zahrádku restaurace nebo vchod do obchodu, nikdy neuděláte chybu s kvalitní markýzou. Díky variabilnímu použití nosných systémů a krycích materiálů získáte stylový a zároveň funkční doplněk venkovního prostředí domu. Ovládání je možné manuálně nebo elektronicky.

Více

elegantní plysé

Plisse

Látky nepatří pouze do šatníků, lze s nimi také velmi účinně stínit. Pokud navíc dáte na své estetické cítění a vybere takové vzory a materiály, které budou ladit s interiérem, získáte další výzdobu vašeho bytu. A díky systému dvou látek na jednom lanku ji pak můžete měnit podle momentální nálady. Vedle vzhledu však také můžete ovlivnit energetickou úsporu, neboť vhodně zvolenou látkou zamezíte tepelným ztrátám.

Více

sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Zvláště za teplých letních nocí oceníte spánek bez přítomnosti otravného hmyzu. Sítě je možné dát nejen do oken, ale také do dveří. Způsobů jejich uchycení je mnoho a liší se podle typu a stáří okna. Není to však nic složitého, stejně jako starost o ně. Na zimu je snadno vyjmete a očistíte pod sprchou nebo kartáčem. A příští léto opět nebude mít hmyz šanci.

Více

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.